Çekmeköy KAİ Adayları Buluşturdu

cekmekoy-kai-adaylari-bulusturdu

Çekmeköy Kars, Ardahan, Iğdır derneği düzenlediği kahvaltıda siyasi görüşüne bakmadan tüm hemşerilerini bir araya getirdi.
16 Aralık 2013 Pazartesi 19:43

 Çekmeköy KAI yerel seçimler öncesi ardı ardına düzenlediği toplantılarla adeta tek yürek oldu.yapılan toplantılar sonucu siyasi görüş ayırt etmeden tüm hemşerilere destek kararı çıktı. Son olarak yapılan kahvaltı programına Çekmeköy’de gerek Belediye Başkanlığı için aday olan gerekse Belediye Meclis Üyeliği için Aday Adayı isimler ile Muhtar Adayı olan hemşerilerini aynı sofrada buluşturan KAI birlik ve beraberlik mesajı verdi.

Kahvaltıya Çekmeköy KAI yönetimi, Çekmeköy KAI Kurucu Başkanı Nejdet Yılmaz, MHP Çekmeköy Belediye Başkan adayı Öztürk Balcı, Ak Parti Belediye Meclis Üyesi Aday Adayları İlhami Can, Yunus Görkem, Nesim Ayva, Kayabey Kaya, Hakan Öztürk, CHP Belediye Meclis Üyesi Aday Adayı Medet Karakaya, Süleyman Turan, Özgür Kip, Çetin Yıldırım, Halis Gerbağ, HDP Çekmeköy Yönetimi ve Meclis üyesi adayları, Nişantepe Mahalle Muhtarı Yakup Baydar ve Cumhuriyet Mahalle Muhtar Adayı Kazım Yurttapan, Cumhuriyet Mahallesi Muhtar Adayı,Taner Öztürk ile birlikte bir çok Aday Adaylarının eşleri de yer aldı.

Birlik ve beraberlik sağlandı

Çekmeköy’de bugüne kadar bir birliğin tam anlamı ile sağlanamadığı vurgusu ile konuşmasına başlayan Çekmeköy KAI dernek başkanı Önder Ulutaş,” Artık Çekmeköy’de birlik ve beraberliğimiz konuşulacak ve insanlar bizi örnek alacaktır. Siz değerli hemşerilerimizden ricamız bir birinize karşın siyaset yaparken kırıcı olmayın ve hangi partiden kim seçilirse seçilsin o partili arkadaşlar seçilen arkadaşımızın arkasında dik dursun. Çekmeköy’de seçimi kim alır bilmem ama kim alırsa alsın bizler artık bir hemşerimizi Belediye başkan yardımcılığı koltuğunda görmek istiyoruz. Hemşerilerimizin sizlere olan ihtiyacı çok fazla ve sizler hemşerileriniz sayesinde o koltuklarda oturduğunuzu asla unutmayın. Hepinizi buraya geldiğiniz için saygı ve sevgi ile selamlıyorum” dedi.

Adayların ortak deklaresi “birlik beraberlik ”Çekmeköy KAI’nin kahvaltısına katılan Aday ve Aday adayı isimler yapmış oldukları konuşmalarda birlik ve beraberliği bozacak söylemlerden ve hareketlerden uzak durarak bir siyaset izleme konusunda hem fikir olurken, Partilerden seçilecek olan kim olursa olsun  o partide bulunan diğer adaylar tam destek olma tavrı sergileyeceklerini belirtiler.

 Öztürk Balcı “Bizde varız demek için aday oldum”

Çekmeköy ilçesine MHP’den Belediye Başkanlığı için aday olan Öztürk Balcı konuşmasında” Çekmeköy’de Kars, Ardahan ve Iğdırlı hemşerilerinin yoğunlukta olduğu bir ilçede Ak Parti ve CHP’de gereken önemin verilmemesinden duyduğu üzüntü ile MHP’den Belediye Başkan adayı olduğunu ve Çekmeköy’de yaşayan hemşerilerinin siyaseten hak ettiği değeri artık alması lazımdır dedi.

Ak Parti’li Aday Adayları Adayları İlhami Can, Yunus Görkem, Nesim Ayva, Kayabey Kaya, Hakan Öztürk ise yapmış oldukları konuşmalarda kendilerini tanıtarak birlik ve beraberlik söylemlerinin önemine değindiler. Diğer Siyasi Partilerden Aday Adayı olan hemşerilerine de teşekkür ederek saygı çerçevesinde bir seçim geçirilmesi için başarılar dilediler.

Ak partili Meclis üyelerinin bu nazik tavrı karşısında memnuniyetliklerini konuşmalarında dile getiren CHP’den Belediye Meclis Üyesi aday Adayı olan, Medet Karakaya, Süleyman Turan, Özgür Kip, Çetin Yıldırım, Halis Gerbağ,Çekmeköy de bu seçimde kazanan Kars, Ardahan ve Iğdırlılar olmalı dedi.

HDP Çekmeköy İlçe Yönetimi ise seçimlerde tüm siyasi partilere başarı temennisinde bulundu.

Çekmeköy KAI’nin düzenlemiş olduğu kahvaltı toplu fotoğraf çekimi ile son buldu.

Haber okunma sayısı: 1179

Haberin etiketleri:

çekmeköy, kars, ardahan, ığdır, kai


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

KATEGORİLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ