BOĞAZ’DA NOSTALJİK SU SPORLARI FESTİVALİ BAŞLIYOR

Boğaz’ın güzelliğini sergileyen modern bir sahile kavuşan Beykoz’da, kanodan yağlı direk ve yüzmeye halkın katılacağı nostaljik yarışmalar, konser ve deniz gösterilerinin yer aldığı “Beykoz Su Sporları Festivali” (1-3 Temmuz) başlıyor.

BOĞAZ’DA NOSTALJİK SU SPORLARI FESTİVALİ BAŞLIYOR

           Beykoz Belediyesi tarafından ilçede su sporları geleneğini yeniden canlandırmak, vatandaşlar ve ziyaretçilerin sahilden daha fazla yararlanmasını sağlamak amacıyla düzenlenen festival 3 gün boyunca renkli ve eğlenceli anlara sahne olacak. 

Burcu Güneş Sahnede

             1 Temmuz Denizcilik ve Kabotaj Bayramı’nın da kutlanacağı, yaz ayları ve sahile canlılık getirecek festivalde halka açık ödüllü kano, yüzme, yağlı direk yarışmaları, konserler ve Boğaz Komutanlığı’nın heyecanlı gösterileri yer alacak. 

            Beykoz Su Sporları Merkezi’nde yapılacak festivalin ilk gününde Pop Müziğin sevilen ismi  Burcu Güneş birbirinden güzel şarkılarıyla sahile renk katacak.

Askeri Gösteriler

           Tarihten bugüne su sporlarına ev sahipliği yapan ilçede nostalji yaşatacak festivalin 2. gününde halka açık ödüllü yüzme yarışı, kano ve yağlı direk yarışları yapılacak.

            Boğaz Komutanlığı’nın stant açacağı alanda, askeri personel dikkatleri mavi sulara çeken heyecanlı gösteriler sergileyecek.

             Aileleriyle sahile gelen çocuklar kendilerine özel kurulan oyun alanlarında gün boyu doyasıya eğlenecek.

              Festivalde yarışan ilçe sakinleri ve ziyaretçiler akşam saatlerinde Pop Müzik Sanatçısı Emre Kaya’nın konseriyle yorgunluk atacak.

Kanolar Boğaz’a Açılacak 

            Rengârenk kanoların Boğaz’a açılacağı su sporları festivalinin 3. gününde, Riva’da başlayan  plaj voleybolu ve plaj futbolu turnuvasının final oyunları yapılacak.

             Beykoz Belediyesi yarışmalarda dereceye girenlere günün anısına çeşitli ödüller, sahile gelen vatandaşlara da ikramlar verecek.

PROGRAM:

BEYKOZ SU SPORLARI FESTİVALİ

TARİHİ: 1 TEMMUZ CUMA

SAAT: 21.00 BURCU GÜNEŞ KONSERİ

 

YER : BEYKOZ SAHİLİ ETKİNLİK ALANI

TARİH: 2 TEMMUZ CUMARTESİ

YER: SU SPORLARI MERKEZİ

09.00-11.00 YÜZME YARIŞI

12.00-13.00 ÖDÜL TÖRENİ

13.00-18.00 ASKERİYE STAND

12.00-20.00 KARA ÇOCUK OYUN ALANLARI

14.00 BOĞAZ KOMUTANLIĞI GÖSTERİLERİ

16.00-18.00 KANO YARIŞI

19.00-20.00 YAĞLI DİREK

18.00-20.00 PLAJ KADIN YARI FİNALİ (SAHİL ETKİNLİK ALANI PLAJ)

21.00 EMRE KAYA KONSERİ (ETKİNLİK ALANI)

TARİH: 3 TEMMUZ PAZAR

YER: SU SPORLARI MERKEZİ

09.00-12.00 KANO ETKİNLİĞİ

13.00-18.00 ASKERİYE STAND (ETKİNLİK ALANI)

14.00-18.00 PLAJ FİNALLERİ (SAHİL ETKİNLİK PLAJ)

18.30 ÖDÜL TÖRENİ ( ETKİNLİK ALANI)

12.00-20.00 KARA ÇOCUK OYUNLARI (ETKİNLİK ALANI

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.


yükleniyor

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

ANKET

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

  • S.Lig
  • 1.Lig
  • 2.Lig Kırmızı
  • 2.Lig Beyaz
    Takımlar O G B M Av P
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Şampiyonlar Ligi
UEFA
Alt Lig
    Takımlar O G B M Av P
1 Çaykur Rizespor 34 20 9 5 30 69
2 MKE Ankaragücü 34 18 9 7 21 63
3 Boluspor 34 18 6 10 23 60
4 Ümraniyespor 34 17 8 9 14 59
5 Erzurum BB 34 14 11 9 12 53
6 Gazisehir Gaziantep FK 34 15 8 11 19 53
7 Altınordu 34 15 8 11 10 53
8 Balıkesirspor 34 16 7 11 10 52
9 İstanbulspor 34 14 8 12 6 50
10 Vartaş Elazığspor 34 13 9 12 9 48
11 Giresunspor 34 13 8 13 6 47
12 Adanaspor 34 12 7 15 -15 43
13 Adana Demirspor 34 11 8 15 -3 41
14 Eskişehirspor 34 12 8 14 7 41
15 Denizlispor 34 10 8 16 -4 38
16 Samsunspor 34 7 15 12 -14 36
17 Manisaspor 34 7 3 24 -49 12
18 Gaziantepspor 34 2 4 28 -82 1
    Takımlar O G B M Av P
1 Hatayspor 34 23 7 4 48 76
2 Menemen Belediyespor 34 22 8 4 42 74
3 Afjet Afyonspor 34 21 7 6 31 70
4 Sivas Belediyespor 34 19 10 5 28 67
5 Keçiörengücü 34 19 7 8 36 64
6 Sancaktepe Belediyespor 34 16 11 7 26 59
7 İnegölspor 34 17 8 9 12 59
8 Sarıyer 34 13 5 16 -1 44
9 Tokatspor 34 11 10 13 -8 43
10 Etimesgut Belediyespor 34 11 9 14 -3 42
11 Kastamonuspor 34 12 4 18 -3 40
12 Eyüpspor 34 11 6 17 -10 39
13 Tuzlaspor 34 10 8 16 -9 38
14 Bodrumspor 34 10 8 16 -14 38
15 Amed Sportif 34 10 10 14 -4 37
16 Bucaspor 34 10 9 15 -9 36
17 Korfez SK 34 4 4 26 -48 13
18 Mersin İdmanyurdu 34 1 1 32 -114 -17
    Takımlar O G B M Av P
1 Altay 34 19 9 6 30 66
2 Bandırmaspor 34 19 7 8 22 64
3 Gümüşhanespor 34 19 7 8 25 64
4 Sanliurfaspor 34 19 6 9 21 63
5 Sakaryaspor 34 17 10 7 15 61
6 Bugsaşspor 34 15 11 8 20 56
7 Hacettepe Spor 34 15 11 8 16 56
8 Konya Anadolu Selçukspor 34 15 10 9 7 55
9 Niğde Belediyespor 34 14 7 13 -1 49
10 Kırklarelispor 34 11 9 14 -9 42
11 Kahramanmaraşspor 34 9 12 13 -14 39
12 Zonguldak Kömürspor 34 9 11 14 -14 38
13 Pendikspor 34 9 10 15 -13 37
14 Fethiyespor 34 8 12 14 -9 36
15 Fatih Karagümrük 29 9 4 16 -13 31
16 Nazilli Belediyespor 34 7 8 19 -24 29
17 Karşıyaka 34 6 9 19 -22 21
18 Silivrispor 34 2 11 21 -34 17

BURÇLAR

(21 Mart - 20 Nisan)

Koç Burcunun 04.02.2023 Günlük Yorumu

(21 Nisan - 21 Mayıs)

Boğa Burcunun 04.02.2023 Günlük Yorumu

(22 Mayıs - 22 Haziran)

İkizler Burcunun 04.02.2023 Günlük Yorumu

(23 Haziran - 22 Temmuz)

Yengeç Burcunun 04.02.2023 Günlük Yorumu

(23 Temmuz - 22 Ağustos)

Aslan Burcunun 04.02.2023 Günlük Yorumu

(23 Ağustos - 22 Eylül)

Başak Burcunun 04.02.2023 Günlük Yorumu

(23 Eylül - 22 Ekim)

Terazi Burcunun 04.02.2023 Günlük Yorumu

(23 Ekim - 21 Kasım)

Akrep Burcunun 04.02.2023 Günlük Yorumu

(22 Kasım - 21 Aralık)

Yay Burcunun 04.02.2023 Günlük Yorumu

(22 Aralık - 21 Ocak)

Oğlak Burcunun 04.02.2023 Günlük Yorumu

(22 Ocak - 19 Şubat)

Kova Burcunun 04.02.2023 Günlük Yorumu

(20 Şubat - 20 Mart)

Balık Burcunun 04.02.2023 Günlük Yorumu

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık